Yolcu Haber ile ulaşımın merak edilenleri

Yolcu Haber, her türlü ulaşıma dair ayrıntılı bilgi sunuyor. Şehir içi ve şehirler arası ulaşım araçları hakkında merak edilenleri cevaplıyor. Hemen her şehirde yaygın olarak kullandığımız toplu taşıma araçları, bu araçların kalkış saatleri, durakları hakkında ziyaretçilerini bilgilendiriyor. Ülkemizdeki değişik şehirlerde hayata geçirilen ulaşım projeleri ile ilgili aydınlatıcı bilgi veriyor.

Türkiye’deki ulaşım projeleri

Yeni ulaşım projelerinin nerede olacağı, yapımına ne zaman başlanacağı, kaç durak olacağı, ne zaman tamamlanacağı ile ilgili bilgi veriyor. Yola dair bütün haberleri yakından takip edip ziyaretçilerine güvenilir ve doğru haber sunmayı hedefliyor. Son zamanlarda özellikle şehirler arası mesafeyi ciddi şekilde azaltan yüksek hızlı tren projeleri ve tünel projeleri hayata geçiriliyor. Yolcu Haber, bu projelerin hayatımızdaki önemine de dikkat çekerek projeleri her aşamasında takip ediyor. Bu büyük projelerin ne zaman başladığı ve ne zaman tamamlanacağına ilişkin ziyaretçilerini bilgilendiriyor. Bilindiği üzere ülkemizde son yıllarda birçok mega projeye imza atıldı. Bu projelerin çoğunluğu ulaşım ile ilgili. Hayatımızı kolaylaştırmak zamandan tasarruf etmemizi sağlayacak bu projeler ülkemizin değişik yerlerinde bulunuyor. Yolcu Haber, hangi şehirde ulaşım adına neler yapılıyor yakından takip ediyor.

Türkiye’de hiç kuşkusuz ulaşım adına en çok sıkıntının yaşandığı şehir İstanbul. Bu nedenden kaynaklı hemen her yıl şehrin değişik yerlerinde ulaşım projeleri hayata geçiriliyor. Geçtiğimiz günlerde mega projelerden biri olan üçüncü köprü yani Yavuz Sultan Selim köprüsünün açılışı gerçekleşti. Bunun yanı sıra şehrin hem Avrupa yakasında hem de Anadolu yakasında metro çalışmaları sürüyor. Yolcu Haber, merak edilen bu projelerle ilgili gelişmeleri takip edip ziyaretçileri tarafından merak edilen sorulara cevap veriyor. En çok merak edilen sorulardan metro açılışı tarihi ile ilgili ziyaretçilerini bilgilendiriyor. Aynı zamanda önümüzdeki yıllarda planlanan ulaşım projeleri hakkında da ayrıntılı bilgi sunuyor. Yolcu Haber, metrobüs hatları hakkında da detaylı bilgi sunuyor. Metrobüs hatları nereye kadar uzatıldı, hangi saatler arasında çalışıyor, metrobüs durakları hangileridir vb. birçok soruya yanıt veriyor.

Yol haber

Yolcu Haber, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları (TCDD), İzban A.Ş, İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri (İETT), İzmir Metro A.Ş, Antray ve Kayseray gibi kurumlarla ilgili ayrıntılı bilgi sunuyor. Kurumlarda gerçekleşen ihaleler, projeler yani yola dair bütün haberler hakkında bilgi veriyor.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*